Restauracja Europa Kruszyn

Nasi kucharze przygotowują dania według własnych receptur, inspirowanych tradycjami KUCHNI POLSKIEJ z elementami nowoczesnych kuchni europejskich. Staramy się zaspokajać gusty nawet najbardziej wymagających GOŚCI i otaczać ich miłą, serdeczną atmosferą.
Restauracja EUROPA to miejsce spotkań rodzinnych, biznesowych i okolicznościowych. Podejmujemy ponad 200-tu gości w eleganckim wnętrzu. Grupom liczącym do 50 osób zapewniamy kameralną atmosferę w wydzielonej sali.  Do każdej z imprez dopasujemy specjalne menu  i przygotujemy wystrój wnętrza odpowiedni do charakteru spotkania. Do dyspozycji Gości mamy szybką, bezprzewodową sieć internetową. A dla najdłużej balujących mamy dobrą ofertę noclegów w Bolesławcu (meteor-turystyka.pl/noclegi,boleslawiec).

Nasza restauracja to miejsce PRZYJAZNE DZIECIOM. Menu EUROPY zawiera specjalnie dania dla najmłodszych Gości, którzy siedząc w wygodnych krzesełkach, mogą spokojnie uczestniczyć w biesiadzie rodziców. U nas dzieci się nie nudzą. Mogą korzystać z naszych bajek, kredek i kolorowanek.

Zapraszamy wszystkich, którzy cenią przyjemną atmosferę oraz dobrą kuchnię!

Napisz do nas